• Dárkový balíček Erotika - pro každodenní péči, Saloos
    Dárkový balíček Erotika - pro každodenní péči, Saloos

Dárkový balíček Erotika - pro každodenní péči, Saloos

Dárkový balíček Erotika obsahuje Tělový a masážní bio olej, Balzám bio Karité a Balzám na rty bio Karité.

  • Dostupnost: VYPRODÁNO
  • Cena:325,00 Kč
Množství:

Saloos Erotika dárkový balíček s kosmetikou pro intimní chvilky


Dárkový balíček obsahuje: 

  • Tělový a masážní bio olej Erotika 50 ml
  • Balzám erotika bio Karité 50 ml
  • Balzám na rty bio Karité 19 ml

 

Tělový a masážní bio olej Erotika Saloos 50 ml:

Je vynikající čistě přírodní tělový olej, který zmírňuje vnitřní napětí. Nejen při partnerské masáži povzbudí a zharmonizuje unavené tělo i mysl. Působí jako afrodiziakum. Smyslnost je oslavou těla a jeho schopnosti poskytovat a přijímat rozkoš. Vaše něžné dotyky tmění Vaše milostné hrátky ve smyslnou masáž, uvolní napjaté svaly a stresovanou mysl a navodí kouzelné pocity vzájemné blízkosti. Erotika je vyváženou kombinací vybraných rostlinných olejů lisovaných za studena a esenciálních olejů. Obsahuje nejvyšší množství cenných bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v přirozené podobě a dovede je v maximální míře předat našemu tělu. Proniká až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a nejúčinněji. Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

 

Balzám erotika bio Karité Saloos 50 ml:

Smyslný koktejl afrodiziakálních účinků bergamotového a ylang - ylangového oleje se santálovým dřevem uvolňuje stresovanou mysl, napjaté svaly a postupně navozuje příjemné pocity a touhy vzájemné partnerské blízkosti. Je ideální pro relaxační masáž partnerů a celkově zklidňuje nervový systém. Účinně předává pokožce výživné látky obsažené v léčivém bio bambuckém másle a bio olejích. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

 

Balzám na rty bio Karité Saloos 19 ml:

Výživný balzám s hojivými účinky rakytníku řešetlákového spolehlivě ochrání a ošetřuje pokožku rtů. Regeneruje a zvláčňuje ji po celý rok, účinně o ni pečuje za každého počasí. Chrání rty před popraskáním, vznikem oparů a ústních koutků, vzniklá poranění hojí a zklidňuje. Blahodárné účinky spolu s příjemnou vůní růže a vanilky jsou pro vaše rty opravdovým balzámem. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

 

Dárkové kosmetické balíčky Saloos potěší každého. Vhodné jako dárek k vánocům, narozeninám či jen tak pro radost někomu, koho máte rádi.