• Dětský dárkový balíček - pro každodenní péči, Saloos
    Dětský dárkový balíček - pro každodenní péči, Saloos

Dětský dárkový balíček - pro každodenní péči, Saloos

Dárkový balíček obsahuje Dětský měsíčkový olej, Dětský balzám bio Karité a Dětský nosní balzám bio Karité.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:306,00 Kč
Množství:

Dětská dárková kazeta Saloos pro každodenní péči o dětskou citlivou pokožku


Dárkový balíček obsahuje: 

  • dětský měsíčkový olej 50ml
  • dětský balzám bio Karité 50ml
  • dětský nosní balzám bio Karité 19ml

 

Dětský měsíčkový olej Saloos 50ml:

Úúčinně pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka, chrání ji před vysoušením a podrážděním. Zklidňuje a hojí červená, bolestivě vypadající místa a opruzeniny v oblasti plenek. Doporučujeme ke každodennímu ošetření pokožky celého tělíčka, zejména po koupání. Léčivý extrakt z měsíčku lékařského v harmonické kombinaci s mandlovým a pupálkovým olejem v bio kvalitě vyhovuje jemné pokožce dětí a novorozenců od prvních dnů života.

 

Dětský balzám bio Karité Saloos 50ml:

Nejjemnější složení bio bambuckého másla spolu s bio oleji jsou tím nejlepším pro jemnou a citlivou pokožku dětí a miminek již od prvních měsíců života. Harmonické spojení levandule, heřmánku a geránie působí antisepticky, vyživuje a zklidňuje zanícenou pleť a chrání ji před vnějšími vlivy prostředí. Dětský balzám je skutečným pohlazením, zcela odpovídá potřebám citlivé dětské pokožky. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

 

Dětský nosní balzám bio Karité Saloos 19ml:

Vaše dítě si zaslouží tu nejjemnější péči, což v období nemoci nebo nachlazení platí dvojnásob. Harmonicky vyvážené složení balzámu uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a přináší okamžitou úlevu. Obsažený esenciální olej z heřmánku zklidňuje bolavý nosík a jeho jemná vůně, dětem tolik příjemná, pozitivně ovlivňuje dětskou psychiku i celkový průběh nemoci. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

 

Dárkové kosmetické balíčky Saloos potěší každého. Vhodné jako dárek k vánocům, narozeninám či jen tak pro radost někomu, koho máte rádi.