• Hydrofilní odličovací olej Neutrální 50ml, Saloos
    Hydrofilní odličovací olej Neutrální 50ml, Saloos

Hydrofilní odličovací olej Neutrální 50ml, Saloos

Odličovací olej je vhodný pro všechny typy pleti, která nesnese jiné čistící přípravky. Neobsahuje žádný esenciální olej.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:74,00 Kč
Množství:

Neutrální odličovací olej Saloos pro jemnou a přecitlivělou pleť

Základ šetrné péče


Hydrofilní odličovací olej Saloos neobsahuje žádné esenciální oleje, proto je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pak pro velmi jemnou a přecitlivělou pleť, která nesnese jiné přípravky. Anebo jej můžete použít jako základní olej, se kterým si namícháte svůj originální odličovací olej. Vhodný i k odlíčení očí.

Odlíčením pleti se zbavíte nejen vrstev make-upu a líčidel, ale i všech nečistot usazených v pleti za celý den. Pokožce tak umožníte dýchat a přijímat výživné látky z nočního krému či regeneračních olejů Saloos.
 

Obsah:

  • 50 ml

 

Odličovací olej vhodný pro:

  • všechny typy pleti
  • velmi jemnou a přecitlivělou pleť, která nesnese jiné přípravky

 

Jak používat:

Na vlhký kosmetický tamponek naneste několik kapek odličovacího oleje Saloos. Vlhkost je důležitá, protože voda společně s odličovacím olejem vytvoří emulzi, kterou pleť krásně vyčistíte. Použijte i několik tamponů, dokud nezůstanou zcela čisté. Je dobré čistit obličej ráno i večer. Nejen přes den, ale i během noci se totiž na pleti usazují nečistoty, které jí brání volně dýchat. Určeno pouze k zevnímu použití.

Druhým možný způsobem použití je nanesení několika kapek odličovacého oleje do prstů, kterými poté olej krouživými pohyby rozetřete po celém obličeji. Následně olej setřete i s líčidly a jinými nečistotami kosmetickými tamponky.

Spotřeba:

Doporučujeme spotřebovat do 12 měsíců od data výroby. 

Složení: 

  • oleje lisované za studena - BIO slunečnicový
  • PEG - 40 sorbitan peroleate, luteth - 4, lecitin
  • vitamíny A, E, F

 


Tři kroky k přirozeně krásné pleti:

Ideální je používat květinovou vodu s dalšími pleťovými produkty Saloos ve třech krocích ráno a večer:

1. Čištění - Hydrofilní odličovací olej Saloos důkladně a jemně vyčistí nalíčenou i nenalíčenou pleť.

2. Tonizace - Květinová pleťová voda Saloos zvyšuje vlhkost pleti, jemně ji dočistí, osvěží, tonizuje a zanechá ji dokonale uvolněnou.

3. Regenerace - Regenerační obličejový olej Saloos probudí unavenou pleť k životu, dodá energii, hydratuje, zpomaluje stárnutí, chrání.