• Hydrofilní odličovací olej Růžové dřevo 50ml, Saloos
  Hydrofilní odličovací olej Růžové dřevo 50ml, Saloos

Hydrofilní odličovací olej Růžové dřevo 50ml, Saloos

Odličovací olej s příjemnou vůní růžového dřeva je určen zejména pro suchou a citlivou pleť, kterou vyživuje a regeneruje.

 • Dostupnost: Skladem
 • Cena:79,00 Kč
Množství:

Odličovací olej Saloos se silicí tropického stromu Aniba Rosaedora

Esence ženskosti
 

Hydrofilní odličovací olej Saloos s esencí stromu Aniba Rosaedora - růžové dřevo - je určen zejména pro suchou a citlivou pleť, kterou báječně regeneruje. Esenciální olej z růžového dřeva harmonizuje psychiku, působí antidepresivně a zmírňuje bolesti hlavy. Uvolňuje svalovou ztuhlost, navozuje pohodu a uvolnění.

Odlíčením pleti se zbavíte nejen vrstev make-upu a líčidel, ale i všech nečistot usazených v pleti za celý den. Pokožce tak umožníte dýchat a přijímat výživné látky z nočního krému či regeneračních olejů Saloos.

Obsah:

 • 50 ml

 

Odličovací olej vhodný pro:

 • suchou a citlivou pleť
 • esenciální olej z růžového dřeva harmonizuje psychiku a zmírňuje bolesti hlavy

 

Jak používat:

Na vlhký kosmetický tamponek naneste několik kapek odličovacího oleje Saloos. Vlhkost je důležitá, protože voda společně s odličovacím olejem vytvoří emulzi, kterou pleť krásně vyčistíte. Použijte i několik tamponů, dokud nezůstanou zcela čisté. Je dobré čistit obličej ráno i večer. Nejen přes den, ale i během noci se totiž na pleti usazují nečistoty, které jí brání volně dýchat. Určeno pouze k zevnímu použití.

Druhým možný způsobem použití je nanesení několika kapek odličovacího oleje do prstů, kterými poté olej krouživými pohyby rozetřete po celém obličeji. Následně olej setřete i s líčidly a jinými nečistotami kosmetickými tamponky.

Spotřeba: 

Doporučujeme spotřebovat do 12 měsíců od data výroby. 

Složení: 

 • za studena lisovaný BIO slunečnicový olej
 • 100% esenciální oleje - růžové dřevo
 • PEG - 40 sorbitan peroleate, luteth - 4, lecitin
 • vitamíny A, E, F

 

 

Tři kroky k přirozeně krásné pleti:

Ideální je používat květinovou vodu s dalšími pleťovými produkty Saloos ve třech krocích ráno a večer:

1. Čištění - Hydrofilní odličovací olej Saloos důkladně a jemně vyčistí nalíčenou i nenalíčenou pleť.

2. Tonizace - Květinová pleťová voda Saloos zvyšuje vlhkost pleti, jemně ji dočistí, osvěží, tonizuje a zanechá ji dokonale uvolněnou.

3. Regenerace - Regenerační obličejový olej Saloos probudí unavenou pleť k životu, dodá energii, hydratuje, zpomaluje stárnutí, chrání.