• Koupelový olej Eukalypt - tymián 200ml, Saloos
    Koupelový olej Eukalypt - tymián 200ml, Saloos

Koupelový olej Eukalypt - tymián 200ml, Saloos

Koupelový olej Eukalypt a tymián přináší pokožce během koupele příjemné osvěžení a zároveň uleví od rýmy a nachlazení.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:141,00 Kč
Množství:

Koupelový olej Saloos s výtažky z eukalyptu a tymiánu 

Pro úlevu při nachlazení a rýmě

 

Koupelový olej Eukalypt - Tymián kosmetiky Saloos přináší pokožce během koupele příjemné osvěžení a zároveň uleví od rýmy a nachlazení. Podporuje koncentraci, mírní bolesti hlavy a příznaky vyčerpání. Je ideální proti rýmě a nachlazení, snižuje horečku, posiluje imunitu, ulevuje při dýchacích potížích a bronchitidě.

Napomáhá hojení ran, má protizánětlivé účinky, pomáhá při revmatismu a artritidě. Jeho jemně kořeněná vůně je velmi oblíbená i u mužů.

Obsah:

  • 200 ml

 

Jak používat: 

1-2 lžíce oleje nalijte do vody o teplotě 34-36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Lze používat i ve vířivých vanách, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky. Určeno pouze k zevnímu použití.

Složení: 

  • oleje lisované za studena (bio slunečnicový, bio sezamový)
  • esenciální olej (eukalypt, tymián)
  • PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin
  • vitamíny A, E, F

 

Při koupeli se účinné látky vstřebávají do pokožky, ta zůstává po lázni čistá, vláčná a zregenerovaná. Oleje blahodárně působí i na kůži s dermatologickými problémy. Podporují v ní přirozené procesy, a tím přispívají k tomu, že se pokožka o sebe umí lépe postarat, je přirozeně krásná, zdravá a hydratovaná. Přírodní esenciální oleje pokožku navíc nádherně provoní, čímž naplňují své poslání tělesné i duševní harmonizace.

Vlastnosti koupelových olejů Saloos:

Koupelové oleje Saloos představují účinnou kombinaci za studena lisovaného bio slunečnicového a bio sezamového oleje a přírodních esenciálních olejů. Všechny tři složky příznivě působí na veškeré typy pokožky, nevyvolávají žádné alergické reakce. Obsahují pouze nezbytně nutné množství bezpečných a jemných emulgátorů.

Koupelové oleje Saloos zásadně neobsahují:

Tenzidy sice dokonale čistí, ale mohou nabourat přirozenou obranyschopnost pokožky. Minerální oleje (paraffinum liquidum) vyráběné z ropy. Syntetické konzervační a vonné látky, které mohou zapříčinit vznik alergií nebo zhoršit již existující potíže. Syntetická barviva využívaná pouze pro svůj estetický efekt.