• Koupelový olej Litsea cubeba 200ml, Saloos
    Koupelový olej Litsea cubeba 200ml, Saloos

Koupelový olej Litsea cubeba 200ml, Saloos

Koupelový olej Litsea cubeba přináší pokožce během koupele báječné uvolnění, podporuje koncentraci, pomáhá při stresu a únavě.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:144,00 Kč
Množství:

Koupelový olej Saloos s výtažky z litsea cubeby

Pro celkové uvolnění

 

Koupelový olej Litsea cubeba kosmetiky Saloos přináší pokožce během koupele báječné uvolnění, Podporuje koncentraci, pomáhá při stresu a únavě. Je výborný psychický stimulant, antidepresivum a afrodiziakum.

Přináší úlevu bolavým a oteklým nohám, je vhodnou prevencí před infekčními chorobami. Zanechává výraznou dlouhotrvající osvěžující a smyslnou vůni.       

Obsah:

  • 200 ml

 

Jak používat: 

1-2 lžíce oleje nalijte do vody o teplotě 34-36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Lze používat i ve vířivých vanách, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky. Určeno pouze k zevnímu použití.

Složení: 

  • oleje lisované za studena (bio slunečnicový, bio sezamový)
  • esenciální olej (litsea cubeba)
  • PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin
  • vitamíny A, E, F

 

Při koupeli se účinné látky vstřebávají do pokožky, ta zůstává po lázni čistá, vláčná a zregenerovaná. Oleje blahodárně působí i na kůži s dermatologickými problémy. Podporují v ní přirozené procesy, a tím přispívají k tomu, že se pokožka o sebe umí lépe postarat, je přirozeně krásná, zdravá a hydratovaná. Přírodní esenciální oleje pokožku navíc nádherně provoní, čímž naplňují své poslání tělesné i duševní harmonizace.

Vlastnosti koupelových olejů Saloos:

Koupelové oleje Saloos představují účinnou kombinaci za studena lisovaného bio slunečnicového a bio sezamového oleje a přírodních esenciálních olejů. Všechny tři složky příznivě působí na veškeré typy pokožky, nevyvolávají žádné alergické reakce. Obsahují pouze nezbytně nutné množství bezpečných a jemných emulgátorů.

Koupelové oleje Saloos zásadně neobsahují:

Tenzidy sice dokonale čistí, ale mohou nabourat přirozenou obranyschopnost pokožky. Minerální oleje (paraffinum liquidum) vyráběné z ropy. Syntetické konzervační a vonné látky, které mohou zapříčinit vznik alergií nebo zhoršit již existující potíže. Syntetická barviva využívaná pouze pro svůj estetický efekt.