• Koupelový olej Mandarinka 200ml, Saloos
    Koupelový olej Mandarinka 200ml, Saloos

Koupelový olej Mandarinka 200ml, Saloos

Koupelový olej Mandarinka přináší pokožce během koupele regenerační účinky, uklidňuje a zahání špatnou náladu a smutek. 

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:142,00 Kč
Množství:

Koupelový olej Saloos s výtažky ze šťavnatých mandarinek 

Pro regeneraci pokožky těla 

 

Koupelový olej Mandarinka kosmetiky Saloos přináší pokožce během koupele vynikající regenerační účinky, navíc přináší osvěžení pro Vaši mysl, uklidňuje a zahání špatnou náladu a smutek.

Pro svou nádhernou vůni je oblíben i u dětí. Je také vhodný při migrénách a bolestech hlavy, umírňuje bolesti svalů, uvolňuje křeče a bojuje proti celulitidě.

Obsah:

  • 200 ml

 

Jak používat: 

1-2 lžíce oleje nalijte do vody o teplotě 34-36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Lze používat i ve vířivých vanách, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky. Určeno pouze k zevnímu použití.

Složení: 

  • oleje lisované za studena (bio slunečnicový, bio sezamový)
  • esenciální olej (mandarinka)
  • PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin
  • vitamíny A, E, F

 

Při koupeli se účinné látky vstřebávají do pokožky, ta zůstává po lázni čistá, vláčná a zregenerovaná. Oleje blahodárně působí i na kůži s dermatologickými problémy. Podporují v ní přirozené procesy, a tím přispívají k tomu, že se pokožka o sebe umí lépe postarat, je přirozeně krásná, zdravá a hydratovaná. Přírodní esenciální oleje pokožku navíc nádherně provoní, čímž naplňují své poslání tělesné i duševní harmonizace.

Vlastnosti koupelových olejů Saloos:

Koupelové oleje Saloos představují účinnou kombinaci za studena lisovaného bio slunečnicového a bio sezamového oleje a přírodních esenciálních olejů. Všechny tři složky příznivě působí na veškeré typy pokožky, nevyvolávají žádné alergické reakce. Obsahují pouze nezbytně nutné množství bezpečných a jemných emulgátorů.

Koupelové oleje Saloos zásadně neobsahují:

Tenzidy sice dokonale čistí, ale mohou nabourat přirozenou obranyschopnost pokožky. Minerální oleje (paraffinum liquidum) vyráběné z ropy. Syntetické konzervační a vonné látky, které mohou zapříčinit vznik alergií nebo zhoršit již existující potíže. Syntetická barviva využívaná pouze pro svůj estetický efekt.