• Koupelový olej Neutrální 200ml, Saloos
    Koupelový olej Neutrální 200ml, Saloos

Koupelový olej Neutrální 200ml, Saloos

Koupelový olej Neutrální přináší omlazující efekt i té nejcitlivější pokožce, která nesnese jiné běžné mycí a koupelové přípravky.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:132,00 Kč
Množství:

Koupelový olej Saloos bez parfemace 

Pro citlivou pokožku

 

Koupelový olej Neutrální kosmetiky Saloos přináší pokožce během koupele omlazující efekt i té nejcitlivější pokožce, která nesnese jiné běžné mycí a koupelové přípravky. Je také vhodný pro citlivou dětskou pokožku.

Navíc můžete Neutrální olej využít pro svou vlastní fantazii, můžete si totiž pomocí tohoto koupelového oleje a Vámi vybraných esenciálních olejů vytvořit originální koupelový olej na míru přesně Vaší náladě a pokožce.   

Obsah:

  • 200 ml

 

Jak používat:

1-2 lžíce oleje nalijte do vody o teplotě 34-36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Lze používat i ve vířivých vanách, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky. Určeno pouze k zevnímu použití.

Složení: 

  • oleje lisované za studena (bio slunečnicový, bio sezamový)
  • PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin
  • vitamíny A, E, F

 

Při koupeli se účinné látky vstřebávají do pokožky, ta zůstává po lázni čistá, vláčná a zregenerovaná. Oleje blahodárně působí i na kůži s dermatologickými problémy. Podporují v ní přirozené procesy, a tím přispívají k tomu, že se pokožka o sebe umí lépe postarat, je přirozeně krásná, zdravá a hydratovaná. Přírodní esenciální oleje pokožku navíc nádherně provoní, čímž naplňují své poslání tělesné i duševní harmonizace.

Vlastnosti koupelových olejů Saloos:

Koupelové oleje Saloos představují účinnou kombinaci za studena lisovaného bio slunečnicového a bio sezamového oleje a přírodních esenciálních olejů. Všechny tři složky příznivě působí na veškeré typy pokožky, nevyvolávají žádné alergické reakce. Obsahují pouze nezbytně nutné množství bezpečných a jemných emulgátorů.

Koupelové oleje Saloos zásadně neobsahují: 

Tenzidy sice dokonale čistí, ale mohou nabourat přirozenou obranyschopnost pokožky. Minerální oleje (paraffinum liquidum) vyráběné z ropy. Syntetické konzervační a vonné látky, které mohou zapříčinit vznik alergií nebo zhoršit již existující potíže. Syntetická barviva využívaná pouze pro svůj estetický efekt.