• Krém na oči 15 ml, Cannaderm Natura
    Krém na oči 15 ml, Cannaderm Natura

Krém na oči 15 ml, Cannaderm Natura

Lehký přírodní krém pro jemnou, citlivou pokožku a redukci tmavých kruhů kolem očí.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:251,00 Kč
Množství:

Lehký krém pro citlivou pokožku kolem očí a redukci tmavých kruhů

Cannaderm Natura

 

Lehký, jemný a zcela přírodní krém od kosmetiky Cannaderm pro každodenní ošetřování jemné a velmi citlivé pokožky kolem očí s dlouhodobým efektem. Účinná receptura obsahuje cenný mandlový a bioaktivní konopný olej, 2% vitaminu C a E, panthenol, lecitin, výtažky ze světlíku lékařského a fenyklu.

Obsah: 

  • 15 ml

 

Krém má velmi lehkou texturu, snadno se vstřebává, dokonale a hloubkově ošetřuje, zvláčňuje pokožku kolem očí. Dlouhodobé používání krému na oči přispívá k redukci vrásek a tmavých "kruhů" a celkovému rozjasnění a vyhlazení jemné pokožky kolem očí.

Použití: 

Aplikátorem nebo konečky prstů naneste krém ve vzdálenosti cca 0,5 - 1 cm kolem očí a jemně vklepejte. Používejte 1-2 x denně podle potřeby a zvyklostí. Nenanášejte krém příliš blízko k sliznici oka. Před aplikací make-upu vyčkejte než se krém na oči dokonale vstřebá do pokožky.

Složení:

Aqua, Glyceryl Stearate Citrate/Glycerin/Citric Acid, Glyceryl Stearate, Almond Seed Oil, Ascorbic Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Panthenol, Sodium Bicarbonate, Cellulose, Microfibrous Cellulose Blend, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Tocopherol, Foeniculum Vulgare Oil, Euphrasia Officinalis Extract, Lecithin.