• Krémová přírodní rtěnka - purpurová, 4g, Alva Coleur
  Krémová přírodní rtěnka - purpurová, 4g, Alva Coleur

Krémová přírodní rtěnka - c4 purpurová, 4g, Alva Coleur

Přírodní krémová rtěnka v purpurové barvě, zanechá rty lesklé a hedvábně jemné.

 • Dostupnost: Skladem
 • Cena:299,00 Kč
Množství:

Krémová přírodní rtěnka v purpurové barvě pro jemné a hedvábné rty

Kosmetický přípravek řady Alva Coleur.

Hmotnost: 4  g

Novou hedvábně krémovou konzistenci si zamilujete. Vyberte si jeden z atraktivních odstínů pro zvýraznění krásy vašich rtů.

Aktivní látka Wellmune a ricinový olej chrání a posilují citlivé rty. Olej z meruňkových jader, přírodní vitamin E a kakaové máslo vyživují a hydratují. Díky jedinečnému složení a zářivým barvám se můžete těšit z hedvábných a přitažlivých rtů.

Wellmune

Wellmune je přírodní látka získaná z kvasnic. Podporuje imunitní systém a působí proti stárnutí. Wellmune WGP, který je chráněn více než 40 patenty, získal ocenění 2007 IFT Food Expo innovation Award především díky prokázané vysoké efektivitě a inovativnímu přínosu. Významné regenerační účinky na pokožku a posilování imunitního systému pokožky činí z Wellmune ideální ingredienci pro kosmetiku. Přírodní kosmetika alva je vůbec prvním výrobcem úspěšně používajícím tuto aktivní ingredienci.

Rtěnky Alva pečují o rty díky pečlivě vybrané směsi čistě rostlinných ingrediencí.

Kolekce rtěnek Alva obsahuje širokou škálu módních odstínů od nápadných a provokativních tónů přes něžné barvy až po mysteriózní a exotické odstíny.

Svůdné rty jsou považovány za symbol ženství a jejich zdůraznění je běžnou součástí každodenního zkrášlovacího rituálu.

Tip: 

Naneste rtěnku alva na rty a pak ji zlehka zase setřete. Poté ji naneste znovu a výrazněji. Vydrží vám tak na rtech mnohem déle.

Složení:

castor oil*, sunfl ower oil*, carnauba wax*, hydrogenated olive oil, candelilla wax, emulsifying agent, sunfl ower wax, apricot seed extract, macadamia oil*, evening primrose oil*, camelina oil*, cocoa butter*, perfume, vitamin E, karanja oil, grape seed oil, wellmune, geraniol May contain: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77019, CI 77007 * suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství 100% všech složek je přírodního původu 74,89% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Kosmetika Alva

Německá přírodní kosmetika Alva je luxusem mezi kosmetickými produkty. Přírodní produkty Alva, jejichž domovem je dolnosaský Osnabrück, úspěšně působí na trhu již od roku 1988. Jejich výroba je založena na mnohaletých zkušenostech a vědomostech v oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje.  

Při výrobě Alva používá výhradně staletími prověřené přírodní látky.Tyto přírodní poklady jsou zpracovány v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly silné působení.

 

Záruka kvality kosmetiky Alva:

 • Netestováno na zvířatech
 • 100% přírodní původ
 • Bez chemických konzervantů a přísad na bázi ropy
 • Vývoj konzultován s odborníky a lékaři
 • S BIO surovinami
 • Dermatologicky testováno
 • Splňuje certifikaci ECOCERT