Krystalická minerální sůl z Mrtvého moře 500 g, Lamur

Minerální krystalická sůl z Mrtvého moře očištěna od velkého procenta NaCl, pro všestranné použití.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:154,00 Kč
Množství:

Minerální krystalická sůl z Mrtvého moře, Lamur

 

Krystalická sůl z Mrtvého moře má všestranné použití a je očištěna od velkého procenta NaCl a je obohacena o cenné minerály a to zejména hořčík 31-35%, draslík 20-28 %, nebo brom. 

Její složení se velmi podobá konzistenci vody z Mrtvého moře. 

Sůl z Mrtvého moře - zlepšuje revmatické, artritické a kožní potíže (lupénka, ekzémy, alergie). Uvolňuje bolest těla a svalů, vyživuje a uklidňuje pleť, stimuluje cirkulaci krve. Přináší osvěžení a relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou a hebkou. Pravidelné koupele se solí z Mrtvého moře se podílí na procesu detoxikace a regenerace pokožky.

Balení:

  • 500 g

 

Použití:

Při koupelích: relaxace, regenerace, ekzémy, lupénka, potíže pohybového aparátu, alergie, potíže dýchacího ústrojí. 200 mg přírodní soli, doba koupele 20 minut, doporučená frekvence 2x týdně.

Lokální aplikace solného roztoku: na postižená místa 200 mg soli na 200 ml horké vody. Obklady postižených míst, doba působení 5 – 10 minut. Doporučená frekvence 2 x týdně.

Solný peeling: prokrví a zjemní kůži celého těla či jeho částí. Sůl z Mrtvého moře podpoří obnovu kožních buněk a látkovou výměnu. Uvolňuje bolest těla a svalů, redukuje únavu a stres.

Masáž těla, manikůra a pedikůra, body scrub, solí jemně masírujte celé tělo nebo jeho části. V lázni s napadanou solí setrváme 15 minut. V sauně po 5-10 minutové relaxaci aplikujeme na pokožku sůl a strávíme dalších 5 minut v sauně, kdy dojde k řádnému prokrvení a detoxikaci pokožky.