• Lázeňské mýdlo s rašelinou 80 g, Cannaderm Natura
    Lázeňské mýdlo s rašelinou 80 g, Cannaderm Natura

Lázeňské mýdlo s rašelinou 80 g, Cannaderm Natura

Mýdlo s rašelinou pro důkladné a šetrné odstranění nečistot pomocí jemného peelingu.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:112,00 Kč
Množství:

Tuhé rašelinové lázeňské mýdlo pro šetrné mytí pokožky

Cannaderm Natura

 

Lázeňské mýdlo s rašelinou kosmetiky Cannaderm pro důkladné, ale velmi šetrné odstranění nečistot a svrchních odumřelých buněk z pokožky těla během koupele. Přírodní receptura obsahuje šetrné mycí složky a vysoký podíl suché rašeliny, jejíž částečky působí během koupele jako jemný peeling.

Pokožka je po koupeli dokonale čistá, hladká a dobře tonizovaná díky zvýšenému příjmu konopných lipidů a huminových kyselin z rašeliny. Přidaný rozmarýnový olej působí při koupeli nejen na prokrvení pokožky,ale i aromaterapeuticky na uvolnění a zmírnění napětí a stresu.

Obsah: 

  • 80 g

 

Mýdlo s rašelinou je vhodné jen pro dospělou pokožku, pro každodenní mytí těla. Pro peeling obličeje pomocí mýdla s rašelinou doporučujeme nejprve odzkoušet citlivost pokožky a vyvarovat se aplikace kolem očí.

Použití: 

Při mytí napěňte mýdlo a jemnými krouživými pohyby rozetřete mýdlovou pěnu po vlhké pokožce. Poté pokožku důkladně opláchněte čistou vodou.

Upozornění: 

Nové lázeňské mýdlo je vyrobeno podle nové receptury, která odpovídá standardům přírodní kosmetiky. Proto se mírně změnil i vzhled mýdla - není již černé a poloprůhledné, ale nově je neprůhledné, hnědé s jasně viditelnými tmavými částečkami rašeliny. Nový je i jeho obal.

Složení: 

Sodium Palmate (and) Sodium Palm Kernelate (and) Aqua (and) Glycerin (and) Sodium Citrate, Cannabis Sativa Seed Oil, Peat Extract, Cymbopogon citratus Oil, Rosmarinus Officinalis Oil.