• Masážní stimulační olej 100 ml, Cannaderm Natura
    Masážní stimulační olej 100 ml, Cannaderm Natura

Masážní stimulační olej 100 ml, Cannaderm Natura

Stimulační masážní olej s konopným olejem pro ošetření bolavých svalů a kloubů.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:219,00 Kč
Množství:

Stimulační masážní olej tlumí revmatické a svalové bolesti

Cannaderm Natura

 

Stimulační masážní olej kosmetiky Cannaderm perfektně zvláčňuje a zjemňuje pokožku, účinné látky během masáže pronikají hluboko do kůže a ovlivňují celkový efekt masáže.

Unikátní a zcela přírodní kombinace konopného a slunečnicového oleje s éterickými oleji z rozmarýnu a růžového dřeva. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, parfémy, zahušťovadla nebo ropné produkty. Nedráždí pokožku ani při dlouhodobé masáží. 

Obsah: 

  • 100 ml

 

Použití:

Olej rozetřete v dlaních a vetřete do suché, čisté pokožky. Olej je vhodný pro celkové terapeutické masáže i pro lokální ošetření bolavých svalů a kloubů. Ideální pro ošetření celulitidy.

Po masáži je vhodné přebytečný olej pouze jemně otřít a nechat působit na pokožce.

Rozmarýnový olej

Se získává destilací z listů rozmarýnu. Rozmarýn má velmi silné stimulační a harmonizační účinky, působí na srdeční činnost a krevní tlak, tlumí revmatické a svalové bolesti i návaly slabosti.

Olej z růžového dřeva

Se získává z rozdrceného dřeva divocerostoucího stromu Aniba roseodora. Jeho jemná vůně se používá v aromaterapii zejména pro zmírnění projevů nervozity, stresu a při nespavosti.

Složení: 

Cannabis Sativa Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Aniba Rosaeodora Oil, Tocopheryl Acetate.