Minerální bahno z Mrtvého moře s Aloe Vera 3 kg, Lamur

Minerální bahno z Mrtvého moře s přísadou Aloe Vera pro jemnou a citlivou pokožku.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:1 550,00 Kč
Množství:

Minerální bahno z Mrtvého moře s Aloe Vera pro jemnou a citlivou pokožku, Lamur

Bahno z Mrtvého moře uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh a díky Aloe Vera, které bahno obsahuje je vhodné i pro jemnou a citlivou pokožku. Velmi dobře se nanáší na kůži. Nahřáté bahno z Mrtvého moře uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže.

Mořské bahno je určeno jak pro částečné zábaly, tak také pro zábaly celého těla a díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky i vlasů. Působí účinně proti otokům. Je to přípravek 100% přírodního původu a pochází z hlubin Mrtvého moře. Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerarční síly organizmu.

Balení:

  • 3000 g

 

400 g balení bahna z Mrtvého moře poslouží pro dvě aplikace na celé tělo nebo až pro 25 aplikací na obličej a dekolt.

Návod k použití: 

Bahno rozetřete rovnoměrně po těle, v případě potřeby mírně rozředte vodou. Uzavřete fólii, aby bahno zůstalo vlhké a přikryjte teplou dekou. Doba působení je zhruba 20-30 minut. Nakonec důkladně opláchněte nebo osprchujte. Obzvláště účinné je také užití jako pleťová maska a vlasová kúra.

Při celulitidě proveďte 2 x – 4 x týdně teplý bahenní zábal, který eliminuje toxiny a stimuluje krevní a lymfatický oběh.

TIP: 20minutová bahenní maska na obličej či dekolt, kterou necháme zaschnout, zanechá pleť čistou a svěží, pomáhá vyhladit hluboké vrásky a zároveň tlumí vznik nových vrásek. U pravidelného používání bahenní masky je omezen až úplně zastaven vznik AKNÉ.

Minerální bahno je dodáváno ve vysoké kvalitě, snadno se skladuje a především jej nabízíme v balení, které umožňuje snadné uzavření po každém použití. Používáme speciální plastové, zdraví neovlivňující, dózy, které lze po použití uzavřít a zabránit tak vysychání bahna.