Natur aroma airspray Eukalyptus 50 ml, Saloos

Osvěžovač vzduchu eukalyptus ulevuje při nachlazení, usnadňuje odkašlávání, pročišťuje a zvlhčuje vzduch.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:93,00 Kč
Množství:

Saloos Eukalyptus Natura Aroma Airspray, osvěžovač vzduchu.

Osvěžovač vzduchu kosmetiky Saloos je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, do přeplněných prostor i nemocničních zařízení.

Eukalyptový éterický olej s výraznými antiseptickými účinky uvolňuje dýchací cesty, ulevuje při nachlazení, usnadňuje odkašlávání, preventivně působí při virózách, migrénách, pročišťuje a zvlhčuje vzduch.

Obsah: 50 ml

Složení: Alkohol denaturovaný, směs esenciální olejů

Jak používat: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Spotřeba: Doporučuje se spotřebovat do 30 měsíců od data výroby. 

Stačí jen jednoduše stisknout dle potřeby rozprašovač a rozptýlit vůni do prostoru kolem sebe.

Natur aroma airspraye obsahují 100% přírodní esenciální oleje. Nenajdete v nich žádné škodliviny, syntetické konzervační, barvicí a vonné látky, které by mohly mít negativní účinky na zdraví. Vybírat můžete dle momentální nálady a rozpoložení, v každém případě by vůně měly být pro vás příjemné a potěšit vás na duši.

Můžeme vás ubezpečit, že naše Natur aroma airspraye nemají nic společného s běžnými osvěžovači vzduchu, které obsahují pouze syntetické vonné látky.