Natur aroma airspray Litsea cubeba 50 ml, Saloos

Éterický olej z litsey cubeby v osvěžovči vzduchu s antidepresivními účinky odstraňuje únavu, stres a navozuje pocit dobré nálady. 

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:93,00 Kč
Množství:

Saloos Litsea cubeba Natura Aroma Airspray, osvěžovač vzduchu.

Éterický olej z litsey cubeby v osvěžovači vzduchu kosmetiky Saloos a s antidepresivními účinky odstraňuje únavu a stres, navozuje pocit dobré nálady. Harmonizuje mysl a nabíjí novou energií, podporuje duševní svěžest aktivuje myšlení. Pročišťuje ovzduší, je vhodný proti bakteriím a plísním, dobrá prevence proti infekčním nemocem. Osvěžuje prostory čekáren i ordinací, bytů, kanceláří,neutralizuje nepříjemné pachy.

Obsah: 50 ml

Složení: Alkohol denaturovaný, směs esenciální olejů

Jak používat: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Spotřeba: Doporučuje se spotřebovat do 30 měsíců od data výroby. 

Stačí jen jednoduše stisknout dle potřeby rozprašovač a rozptýlit vůni do prostoru kolem sebe.

Natur aroma airspraye obsahují 100% přírodní esenciální oleje. Nenajdete v nich žádné škodliviny, syntetické konzervační, barvicí a vonné látky, které by mohly mít negativní účinky na zdraví. Vybírat můžete dle momentální nálady a rozpoložení, v každém případě by vůně měly být pro vás příjemné a potěšit vás na duši.

Můžeme vás ubezpečit, že Natur aroma airspraye nemají nic společného s běžnými osvěžovači vzduchu, které obsahují pouze syntetické vonné látky.