O přírodní kosmetice Lavera Body Spa

Lavera Body SPA je revoluční wellness řada pro luxusní a 100% přírodní péči o tělo. Celá řada byla vyvinuta v duchu myšlenky "Sanus Per Aquam" (SPA) - zdraví skrze vodu. Body SPA je svět originálních vůní a přírodní lázně ve Vaší koupelně.

 

Lavera Body Spa

Všechny výrobky mají záruku Lavery:

  • 100% bez syntetických konzervantů, syntetických barviv, syntetických vonných látek a petrochemických přísad
  • 100% čisté rostlinné oleje, účinné látky a výtažky
  • 100% k pokožce šetrné  emulgátory a tensidy
  • netestováno na zvířatech

 

INOVACE 2009

Řada oblíbených koupelových přípravků Lavera Body Spa se představuje v novém, vylepšeném provedení. V inovované kolekci najdete kromě Vám známých, osvědčených výrobků take nové přípravky, s jejichž pomocí proměníte svou koupelnu v luxusní lázně a z každodenní koupele učiníte příjemný, uvolňující zážitek. S ucelenou řadou výrobků se z Vás stane odborník na wellness a beauty.

Certifikovaná kosmetika

Přípravky inovované řady Body SPA Lavera jsou označeny certifikátem NaTrue. Známka „BIO“ garantuje kvalitu všech výrobků Body SPA: vzácné rostlinné výtažky v BIO kvalitě získáva laverana sama. Květy, bylinné či ovocné extrakty jsou vyrobeny za použití BIO alkoholu z BIO ovoce, bylin, okvětních plátků a květů. Tímto způsobem je laverana schopna zaručit vysokou kvalitu svých výrobků. 

Péče o tělo i smysly

Věrný konceptu SANUS PER AQUAM – zdraví skrze vodu, přináší přípravky Body SPA Vaší pokožce profesionální péči. Speciálně vybrané přírodní vůně Vám pomohou uvolnit mysl a uvedou tělo a duši do souladu. Při koupeli, ve sprše či při nanášení tělového mléka Vám okouzlující vůně Body SPA otvírají dveře do světa wellness, který si zamilujete. Použité esence jsou přírodního původu.

 

Přehled nabídky výběru přírodní kosmetiky Lavera: