O přírodní kosmetice Lavera Neutral a přípravcích pro opalování Lavera Sun Sensitiv

LaveraLavera Neutral je komplex výrobků určený pro velmi citlivou pokožku těla. Výrobky osahují životně důležité mastné kyseliny (př. kyselina linolenová), které si pokožka trpící alergií nedokáže sama vytvořit.

Lavera Neutral

Neutrální ochranná péče o extrémně citlivou pokožku se sklonem k alergiím.

Autorem řady Neutral Lavera je zakladatel firmy Thomas Haase, který sám trpí neurodermatitidou. Vývoj výrobků Neutral byl konzultován s kožními lékaři a alergology. Zároveň se prováděly dermatologické testy na osobách s velmi citlivou pokožkou. Řada Neutral je doporučena i během homeopatické léčby – receptury neobsahují žádné extrakty z květů, výtažky z bylinek a esenciální oleje.

Výrobky přírodní kosmetiky Lavera Neutral osahují životně důležité mastné kyseliny (př. kyselina linolenová), které si pokožka trpící alergií nedokáže sama vytvořit.


Lavera Sun Sensitive je širokospektrá 100% minerální ochrana před UVA, UVB a UVC zářením. Voděodolná a účinná ihned po nanesení. Nevstřebává se do kůže a neobsahuje syntetické UV filtry.

 

Kosmetické přípravky Lavera na opalování a po opalování

Pro miminka a děti doporučujeme výrobky s ochranným faktorem SPF 30 a SPF 40.

Kůže dítěte nedosahuje plnou funkčnost až do věku šesti let a to je důvod, proč ochrana kůže a vysoká ochrana proti slunci v létě jsou stejně důležitá jako dostatečná pokrývka hlavy. Děti by nikdy neměly být vystaveny žhnoucímu slunci a vždy nosit bavlněnou košili a klobouk. Neutral Milk SPF 40 pro alergickou nebo zvláště citlivou pokožku.

Lavera Sensitiv - Sun pro dospělé s citlivou kůží nabízí výrobky pro aktivní ochranu proti slunci proti UVA , B a C. Milk SPF 30 a Slunce.

 

Přehled nabídky výběru přírodní kosmetiky Lavera: