O přírodní pleťové a vlasové kosmetice Lavera Faces a Lavera Hair

Lavera Faces jsou výrobky, které mají propracovanější složení a velice příjemnou vůni. Kosmetické přípravky Lavera Faces jsou vyrobeny ke každodennímu použití pro vaši pleť.

 

Lavera Faces pleťová kosmetika a ošetření pleti

Všechny výrobky Lavera Faces mají propracovanější složení a velice příjemnou vůni. Výrobky jsou rozděleny do skupin podle typu pleti, ale je možno je libovolně kombinovat a sestavit si tak Váš individuální systém péče o pleť. Krémy jsou dodávány v příjemném 30ml balení, které zaručuje stálou čerstvost produktu, ale oceníte ho i při cestování. 

Tip: Korekční tyčinka v řadě pro mastnou a nečistou pleť (young Faces) má nejen hojivý ale i krycí efekt. 

 


Lavera Hair je profesionální vlasová péče v přírodní kvalitě, kterou si můžete dopřát v pohodlí Vašeho domova

 

Lavera Hair vlasová kosmetika

Profesionální vlasová péče v přírodní kvalitě, kterou si můžete dopřát v pohodlí Vašeho domova. V řadě Lavera Hair najdete šest přírodních šamponů pro každý typ vlasů, regenerační kondicionér a vlasovou kůru. Šampony Lavera obsahují jemné tensidy na bázi kokosového a palmového, nenarušují přirozený ochranný film a jsou proto vhodné ke každodennímu použití.

 


Lavera Lips jsou léčivé a pečující balzámy na rty.

 

Lavera Lips balzámy na rty

Výživná a pečující receptura s 10 oleji a vosky z kontrolovaného ekologického zemědělství. Jemná ochranná péče pro každý den. Klasický balzám na rty pro každý den pro malé i velké. Obsahuje pokožku chránící protizánětlivý rakytníkový olej a měsíčkový olej, který uvolňuje pokožku rtů. Rty po použití balzámu na rty značky Lavera buduo jemnější, hebčí, regenerované a hydratované ať v zimě či v létě.

 

Přehled nabídky výběru přírodní kosmetiky Lavera: