O přírodních barvách na vlasy HennaPlus pro ženy i muže

Přírodní barvy na vlasy značky HennaPlus pro ženy i muže jsou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejpřírodnější. HennaPlus je inovativní systém v barvení vlasů a následné péče, která přináší kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. Žádný z přípravků HennaPlus neobsahuje PPD (P-Phenylenediamin – obvyklý zdroj kožních alergií).

 

Přírodní specialista na barvení vlasů

HennaPlus je inovativní systém barvení vlasů a následné péče přináší kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. Cílem je vytvořit přípravky, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům spotřebitelů, jsou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejpřírodnější. Jde o životní styl a jedinečnou filosofii, kterou bychom Vám prostřednictvím výrobků rádi předali. Myšlenka je prostá, respektovat přírodu, cítit se skvěle a vypadat okouzlující. 

Značka HennaPlus vznikla v roce 1985. V témže roce představila svůj první zcela přírodní produkt – 100% přírodní práškové barvy s hennou. V současné době zahrnuje sortiment nepřebernou škálu atraktivních barev, které ( co se týká vlasů ) vyřeší každý Váš problém, splní každé přání a vyhoví každému módnímu trendu. Barvy HennaPlus jsou k dostání ve více jak 30 zemích světa, nyní i v ČR.

 

Žádný z přípravků HennaPlus neobsahuje PPD (P-Phenylenediamin – obvyklý zdroj kožních alergií). 

Barvy HennaPlus dokážou vyhovět každému Vašemu přání – ať jde o radikální dlouhodobou změnu barvy, perfektní krytí šedin nebo o dočasné zdůraznění Vašeho přirozeného odstínu.