O přírodní vlasové kosmetice Hairwonder - šampony a kondicionéry

O přírodní vlasové kosmetice Hairwonder, přírodních šampónech a kondicionérech, které jsou 100% Ecocert, neobsahují lauryl a laureth sulfátů, obsahují až 13 bio certifikovaných ingrediencí, jsou v přírodě odbouratelné, neobsahují živočišné přísady, neobsahují parabeny a jsou šetrné k vlasům i pokožce. Hairwonder regenerační emulze, kondicionéry a šampony proti vypadávaní vlasů obsahují bio bylinné výtažky a minerály, které zaručují zvýšení růstu vlasů a snížení jejich vypadávání. 

Přírodní péče o vlasy Hairwonder - šampony, kondicionéry a regenerační masky

Hairwonder přírodní šampóny a kondicionéry jsou:

 • 100% Ecocert
 • bez lauryl a laureth sulfátů
 • obsahují až 13 bio certifikovaných ingrediencí
 • jsou v přírodě odbouratelné
 • neobsahují živočišné přísady
 • neobsahují parabeny
 • jsou šetrné k vlasům i pokožce

 

Patentováno EP1675562

Hodnota pH 5,5:

Všechny přírodní šampóny Hairwonder mají pH 5.5. To je velmi důležité pro zachování přirozené ochranné vrstvy pokožky.
Šetrné k přírodnímu prostředí: Všechny přípravky jsou v přírodě odbouratelné.

Lesk:

Všechny přípravky obsahují certifikovaný bio jojobový olej, získávaný lisováním oříšků keře jojoby. Jojobový olej hydratuje, regeneruje  a dodává vlasům neodolatelný  lesk. Usnadňuje rozčesávání.

Zklidňující účinek na pokožku hlavy: Nedráždivé přírodní šampony a kondicionéry Hairwonder zanechávají na pokožce příjemný pocit. Dopřejte si certifikované bio wellness.

Nedráždivý: 

Bez obsahu sulfátů, parabenů, PEG a dalších syntetických přísad.

HAIRWONDER REPAIR INTENZIVNÍ PÉČE PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

 • vědecky vyvinuté a ověřené složení
 • zaručuje zvýšení růstu vlasů a snížení jejich vypadávání
 • s BIO bylinnými výtažky a minerály
 • viditelně hustější vlasy za příznivou cenu
 
 

V Hairwonder prostě milujeme přirozeně zdravé, lesklé a silné vlasy. Po více než 25 let se specializujeme na výrobu přípravků, které vlasy ošetřují, vyživují a dodávají jim lesk a vitalitu. Přípravky pro péči o vlasy Hairwonder jsou oblíbeny ve více než 35 zemích.

Inovace inspirovaná přírodou 

Již od samého počátku našeho působení, od roku 1985, používáme zásadně ingredience té nejvyšší kvality, vzácné bylinné a ovocné výtažky, které zpracováváme nejmodernějšími metodami. Každý produkt Hairwonder obsahuje minimálně osm pečlivě vybraných složek s bio certifikací. Všechny použité ingredience jsou pěstovány bez použití herbicidů nebo pesticidů. Pro balení našich přípravků používáme výhradně papír a karton certifikovaný značkou FSC, která garantuje šetrné zacházení s lesním ekosystémem. Žádný z přípravků Hairwonder neobsahuje parabeny ani není testován na zvířatech. Naším zájmem je vyrábět přípravky, které přispívají k trvale udržitelnému a zdravému způsobu života.

S Hairwonder budou vaše vlasy silnější

Kromě certifikovaných bio surovin, přidáváme do receptur také unikátní kombinaci fytokeratinu a provitaminu B5. Vědecký výzkum prokázal, že fytokeratin a provitamin B5 posilují vlasovou strukturu, hydratují a dodávají vlasům zářivý lesk.

Přehled vlasové kosmetiky Hairwonder: