• Přírodní krémová barva na vlasy mahagon 6.45 - 60 ml, HennaPlus
    Přírodní krémová barva na vlasy mahagon 6.45 - 60 ml, HennaPlus

Přírodní krémová barva na vlasy mahagon 6.45 - 60 ml, HennaPlus

Barva na vlasy odstínu mahagonového dřeva pro tmavě blond až středně hnědé vlasy, vhodný pro krytí začínajících šedin.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:245,00 Kč
Množství:

Mahagonová barva pro tmavě blond až středně hnědé vlasy

Krémová přírodní barva na vlasy HennaPlus

HennaPlus přírodní krémová mahagonová barva na vlasy je bez obsahu Ammonia a peroxidu, která se postupně vytrácí po 8 až 10 umytích.

Obsah:

  • 60 ml

 

Regenerační vlasová barvící kúra s Biotinem (vitamin H) pro extra péči.

  • certifikáty FSC
  • vhodné pro tmavé blond až středně hnědé vlasy
  • konzistence krémová
  • barva mahagonová
  • balení krémová barva v tubě, ochranné rukavice
 

Díky pečlivému výběru ingrediencí je HennaPlus přírodní krémová barva vhodná k použití i při citlivé pokožce hlavy a na poškozené vlasy. Díky Oryzanolu, přírodnímu UV filtru získanému z rýže, vydrží vaše barva déle svěží. Obsažený Biotin posiluje vlasy, dodává jim pružnost a podporuje jejich růst. Ke zlepšení péče o vlasy obsahuje Hennaplus také další bylinné extrakty a bezbarvou Hennu.

Tento přípravek neobsahuje žádný Recorcinol, Naphtol nebo Toluen – látky, které bývají příčinou alergických reakcí. Hennaplus Vaše vlasy vyživuje a zároveň regeneruje. Protože Hennaplus přírodní krémová barva neobsahuje žádná zesvětlující činidla, nenarušuje strukturu vašich vlasů.

Barva na vlasy funguje i jako kondicionér:

Kromě obarvení funguje HennaPlus přírodní barva krémová zároveň jako vlasový kondicionér. Obsahuje totiž ochranné složky jako Henna a účinné bylinné extrakty (z přesličky, z podběle, z jmelí, ze slézu a z pšeničného proteinu). Obsažený rýžový protein vyživuje vlasy a vytváří ochrannou vrstvu, chránící před poškozením struktury vlasů. Hydratační složka Panthenol působí kondičně a posiluje vlasy. Přidaná bezbarvá Henna napomáhá zdraví vlasů a dodává jim krásný lesk. Vaše vlasy budou vypadat krásně, zdravě a zářivě.

Použití: 

Dočasný, tónovací systém barvení vlasů. Krémové barvy jsou schopné ztmavit vaši původní barvu vlasů o 1 stupeň. Zesvětlování není možné.K barvení dlouhých nebo hustých vlasů použijte 2 balení. Svou přirozenou barvu vlasů můžete oživit, nebo jim dodáte módní odstín. Barva účinně (40%) kryje šediny. Časté používání zvyšuje kvalitu obarvení a zakrytí šedin. Jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat.

Aplikace: 

Aplikujte na čisté, ručníkem vysušené vlasy.Doba působení se pohybuje od 30 minut pro světlé vlasy, až po 90 minut pro vlasy tmavé v závislosti na požadované barvě. Po uplynutí doby působení vlasy namočte trochou teplé vody a po dobu cca. 1 minuty vlasy masírujte dokud barva nezačne lehce pěnit. Máte -li vlasy delší než po ramena čí velmi husté, je možné, že budete potřebovat k obarvení vlasů dvě balení.

Složení:

Aqua, Cocamide Mea, Polysorbate 80, Ceteareth-6, PPG-2 Methyl Ether, HC Blue No.2, Cetearyl Alcohol, Basic Brown 16, 17, Basic Blue 99, HC Yellow No.2, 2-Amino-6-Chloro-4-nitrophenol, HC Red No.3, Panthenol, Polyquanternium-22, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Rice Protein, Oryzanol, Parfum, Glycerin, Cassia Angustifolia, Hammamelis Virginiana, Tussilago Farfara, Viscum Album, Triticum Vulgare, Malva Sylvestris, Equisetum Arvense, Sodium Hydroxide, Biotin, Trisodium HEDTA, Methylparaben, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazoline, Methylisothiazolinone.