• Přírodní krémová barva na vlasy zlatá blond 8.3 - 60 ml, HennaPlus
    Přírodní krémová barva na vlasy zlatá blond 8.3 - 60 ml, HennaPlus

Přírodní krémová barva na vlasy zlatá blond 8.3 - 60 ml, HennaPlus

Světlá blond barva se zlatým nádechem pro světle blond až tmavě blond vlasy, vhodná pro krytí začínajících šedin.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:245,00 Kč
Množství:

Světlá blond barva se zlatým nádechem pro světle blond až tmavě blond vlasy

Krémová přírodní barva na vlasy HennaPlus

 

HennaPlus přírodní krémová zlatá blond barva na vlasy je bez obsahu Ammonia a peroxidu, která se postupně vytrácí po 8 až 10 umytích.

Obsah:

  • 60 ml

 

Regenerační vlasová barvící kúra s Biotinem (vitamin H) pro extra péči.

  • certifikáty FSC
  • vhodné pro světle až tmavě blond vlasy
  • konzistence krémová
  • barva zlatá blond
  • balení krémová barva v tubě, ochranné rukavice
 

Díky pečlivému výběru ingrediencí je HennaPlus přírodní krémová barva vhodná k použití i při citlivé pokožce hlavy a na poškozené vlasy. Díky Oryzanolu, přírodnímu UV filtru získanému z rýže, vydrží vaše barva déle svěží. Obsažený Biotin posiluje vlasy, dodává jim pružnost a podporuje jejich růst. Ke zlepšení péče o vlasy obsahuje Hennaplus také další bylinné extrakty a bezbarvou Hennu.

Tento přípravek neobsahuje žádný Recorcinol, Naphtol nebo Toluen – látky, které bývají příčinou alergických reakcí. Hennaplus Vaše vlasy vyživuje a zároveň regeneruje. Protože Hennaplus přírodní krémová barva neobsahuje žádná zesvětlující činidla, nenarušuje strukturu vašich vlasů.

Barva na vlasy funguje i jako kondicionér:

Kromě obarvení funguje HennaPlus přírodní barva krémová zároveň jako vlasový kondicionér. Obsahuje totiž ochranné složky jako Henna a účinné bylinné extrakty (z přesličky, z podběle, z jmelí, ze slézu a z pšeničného proteinu). Obsažený rýžový protein vyživuje vlasy a vytváří ochrannou vrstvu, chránící před poškozením struktury vlasů. Hydratační složka Panthenol působí kondičně a posiluje vlasy. Přidaná bezbarvá Henna napomáhá zdraví vlasů a dodává jim krásný lesk. Vaše vlasy budou vypadat krásně, zdravě a zářivě.

Použití: 

Dočasný, tónovací systém barvení vlasů. Krémové barvy jsou schopné ztmavit vaši původní barvu vlasů o 1 stupeň. Zesvětlování není možné.K barvení dlouhých nebo hustých vlasů použijte 2 balení. Svou přirozenou barvu vlasů můžete oživit, nebo jim dodáte módní odstín. Barva účinně (40%) kryje šediny. Časté používání zvyšuje kvalitu obarvení a zakrytí šedin. Jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat.

Aplikace:

Aplikujte na čisté, ručníkem vysušené vlasy.Doba působení se pohybuje od 30 minut pro světlé vlasy, až po 90 minut pro vlasy tmavé v závislosti na požadované barvě. Po uplynutí doby působení vlasy namočte trochou teplé vody a po dobu cca. 1 minuty vlasy masírujte dokud barva nezačne lehce pěnit. Máte -li vlasy delší než po ramena čí velmi husté, je možné, že budete potřebovat k obarvení vlasů dvě balení.

Složení:

Aqua, Cocamide Mea, Polysorbate 80, Ceteareth-6, PPG-2 Methyl Ether, HC Blue No.2, Cetearyl Alcohol, Basic Brown 17, HC Yellow No.2, Basic Yellow 57, 2-Amino-6-Chloro-4-nitrophenol, HC Red No.3, Panthenol, Polyquanternium-22, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Rice Protein, Oryzanol, Parfum, Glycerin, Cassia Angustifolia, Hammamelis Virginiana, Tussilago Farfara, Viscum Album, Triticum Vulgare, Malva Sylvestris, Equisetum Arvense, Sodium Hydroxide, Biotin, Trisodium HEDTA, Methylparaben, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazoline, Methylisothiazolinone.