• Přírodní krémový korektor - 01 světlý, 4g, Alva Coleur
  Přírodní krémový korektor - 01 světlý, 4g, Alva Coleur

Přírodní krémový korektor - 01 světlý, 4g, Alva Coleur

Krémový korektor maskuje drobné vrásky, stopy únavy i drobné nedokonalosti pleti.

 • Dostupnost: Skladem
 • Cena:345,00 Kč
Množství:

Krémový přírodní korektor ve světlé barvě pro drobné krytí vrásek a nedokonalostí pleti

Kosmetický přípravek řady Alva Coleur.

Obsah: 4 g

Zakrývá kruhy pod očima, stopy únavy, drobné nedokonalosti pokožky a zarudnutí, tím pleť perfektně připravuje pro nanesení make-upu.Ideální jako základ pod oční stíny a rtěnku.

Obsahuje aktivní látku Wellmune, vyživující olej z meruňkových jader, měsíčkový extrakt, lněný a pupálkový olej.

Vhodný pro každý typ pleti.

Schváleno dermatology a očními specialisty.

Ideální pro osoby používající kontaktní čočky.

 

Wellmune

Wellmune je přírodní látka získaná z kvasnic. Podporuje imunitní systém a působí proti stárnutí. Wellmune WGP, který je chráněn více než 40 patenty, získal ocenění 2007 IFT Food Expo innovation Award především díky prokázané vysoké efektivitě a inovativnímu přínosu. Významné regenerační účinky na pokožku a posilování imunitního systému pokožky činí z Wellmune ideální ingredienci pro kosmetiku. Přírodní kosmetika alva je vůbec prvním výrobcem úspěšně používajícím tuto aktivní ingredienci.

Složení:

emulsifying agent, carnauba wax*, rice powder*, apricot seed extract, squalene, vitamin E, perfume,macadamia oil*, Wellmune, evening primrose oil*, camelina oil*, marigold extract, licorice root extract, geraniol, citronellol, limonene May contain: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství¨, 100% všech složek je přírodního původu, 16,3% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Kosmetika Alva

Německá přírodní kosmetika Alva je luxusem mezi kosmetickými produkty. Přírodní produkty Alva, jejichž domovem je dolnosaský Osnabrück, úspěšně působí na trhu již od roku 1988. Jejich výroba je založena na mnohaletých zkušenostech a vědomostech v oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje.  

Při výrobě Alva používá výhradně staletími prověřené přírodní látky.Tyto přírodní poklady jsou zpracovány v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly silné působení.

 

Záruka kvality kosmetiky Alva:

 • Netestováno na zvířatech
 • 100% přírodní původ
 • Bez chemických konzervantů a přísad na bázi ropy
 • Vývoj konzultován s odborníky a lékaři
 • S BIO surovinami
 • Dermatologicky testováno
 • Splňuje certifikaci ECOCERT