• Přírodní prostředek na vodní kámen 280g, Klar
  Přírodní prostředek na vodní kámen 280g, Klar

Přírodní prostředek na vodní kámen 280g, Klar

Bio čistič vodního kamene jednoduše a bezproblémově odstraní vápenaté usazeniny a fleky v přístrojích.

 • Dostupnost: Skladem
 • Cena:95,00 Kč
Množství:

Ekodrogerie KLAR - Čistící prostředek na vodní kámen v bio kvalitě

Ekologický prostředek s přirozenou silou kyseliny citronové.

S Bio odvápňovačem Klar odstraníte jednoduše a bezproblémově vápenaté usazeniny a fleky v přístrojích a povrchách. Čistě přírodní, vysoce účinné krystalky kyseliny citronové silně čistí a zároveň jsou zcela ekologické a biologicky odbouratelné.

Doporučujeme pravidelné použití Bio odvápňovače Klar, pro předejití tvorby neústupných vápenatých usazenin.

Použití:

Použití v myčce: 

Nastavte myčku na „ silně zašpiněno/hrnce“ a na 60 0C. Vsypte 100 – 140 g ( 5-7 pol. lžic) KLAR Bio odvápňovače do dávkovače nebo přímo do myčky.Nechejte program proběhnout.
Použití v automatech na čaj, kávu a espresso: 20-40g (1-2 čajové lžičky) Klar Bio odvápňovače rozpusťte v 1 litru vody a vlijte do zásobníku na vodu. Zapněte přístroj a nechte protéct jeden šálek. Následně nechte protéct zbytek roztoku a poté 2x propláchněte čistou vodou. Dbejte na návod od výrobce.

Zařízení na vaření a horkou vodu: 

Vhodné pro varné konvice na vodu, bojlery, varné spirály, vařiče vajec, atd. 20-40g (1-2 čajové lžičky) Klar Bio odvápňovače rozpusťte v 1 litru vody. Roztok nalijte k usazeninám a zapněte spotřebič. Nechejte krátce působit a poté důkladně spláchněte. Topné spirály ponořte přímo do roztoku, zahřejte a poté opláchněte.

Konvice na kávu a čaj, hrnce, pánve, kelímky kartáček na zuby atd.:

10 – 20 gramů (1/2 – 1 pol. lžíce) Klar Bio odvápňovače vsypte do konvice, hrnce, pánve, kelímku, zalejte horkou vodou a nechte rozpustit.

Použití v pračce: 

Odvápňujte bez textilií. Vsypejte 100 – 140 g ( 5-7 pol. lžic) KLAR Bio odvápňovače do dávkovacího šuplíčku nebo přímo do bubnu pračky. Nechejte proběhnout program bez předpírky na 950C.

Sprchové hlavice, vodovodní armatury, perlátory:

20 – 60 gramů (1 – 3 pol. lžíce) KLAR Bio odvápňovače rozpusťte v 1 litu vody. Vápenaté usazeniny polijte roztokem nebo je ponořte přímo do kapaliny. Nechte delší dobu působit. Dobře opláchněte. Pokud je potřeba proces opakujte, nebo zvyšte dávkování. Sáček po každém použití neprodyšně uzavřete.

Skladujte v suchu.

Pozor: Nehodí se pro mramor, terrazzo a emailové nátěry.

Balení:

 • 280 gSložení: 

100 % kyselina citronová

Upozornění:

Dráždí oči, nesmí se dostat do rukou dětí. Zabraňte kontaktu s pokožkou a očima. Při vniknutí do očí vypláchněte ihned proudem vody a konzultujte lékaře. Při nehodě nebo zdravotních potížích vyhledejte lékaře a pokud možno předložte obal výrobku.

 

Certifikace ECO GARANTIE

 • 100% bez ropných surovin
 • 100% bez fosfátů
 • 100% bez NTA a EDTA 100% biologicky rozložitelný
 • 100% bez barviv a optických bělidel
 • 100% bez syntetické parfemace
 • 100% bez GMO
 • 100% bez konzervantů
 • Vhodný pro všechny teploty (20-60°C)
 • Netestováno na zvířatech
 • Certifikace ECO GARANTIE kontroluje kvalitu a ekologická kritéria

 

Klar drogerie představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky, pokožky postižené atopickým ekzémem a v neposlední řadě také kojenecké a dětské pokožky.

Na rozdíl od klasické drogerie, výrobky značky Klar neobsahují vonné látky ani esenciální oleje, přebytečné nebo zdraví nebezpečné přísady, zesvětlovače, umělé enzymy, fosfáty, konzervanty a plnidla.

Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s BIO čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce.

Sortiment ekodrogerie Klar zahrnuje širokou řadu čisticích prostředků pro domácnost, prací prášky v sypké i tekuté podobě a přípravky do myčky.