• Přírodní rtěnka - 02 tmavorudá 4g, Alva Coleur
    Přírodní rtěnka - 02 tmavorudá 4g, Alva Coleur

Přírodní rtěnka - 02 tmavorudá 4g, Alva Coleur

Přírodní rtěnka v tmavorudé barvě, zanechá rty lesklé a hedvábně jemné.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:299,00 Kč
Množství:

Přírodní rtěnka v tmavorudé barvě pro jemné a hedvábné rty

Kosmetický přípravek řady Coleur Alva.

Hmotnost: 4 g

Aktivní látka Wellmune a ricinový olej chrání a posilují citlivé rty. Olej z meruňkových jader, přírodní vitamin E a kakaové máslo vyživují a hydratují. Díky jedinečnému složení a zářivým barvám se můžete těšit z hedvábných a přitažlivých rtů.

Aktivní látka Wellmune a ricinový olej chrání a posilují citlivé rty.

Kolekce rtěnek alva obsahuje širokou škálu módních odstínů od nápadných a provokativních tónů přes něžné barvy až po mysteriózní a exotické odstíny.

Svůdné rty jsou považovány za symbol ženství a jejich zdůraznění je běžnou součástí každodenního zkrášlovacího rituálu.

Tip: 

Naneste rtěnku lavera na rty a pak ji zlehka zase setřete. Poté ji naneste znovu a výrazněji. Vydrží vám tak na rtech mnohem déle.

Wellmune

Wellmune je přírodní látka získaná z kvasnic. Podporuje imunitní systém a působí proti stárnutí. Wellmune WGP, který je chráněn více než 40 patenty, získal ocenění 2007 IFT Food Expo innovation Award především díky prokázané vysoké efektivitě a inovativnímu přínosu. Významné regenerační účinky na pokožku a posilování imunitního systému pokožky činí z Wellmune ideální ingredienci pro kosmetiku. Přírodní kosmetika alva je vůbec prvním výrobcem úspěšně používajícím tuto aktivní ingredienci.

Složení:

 castor oil*, sunflower oil*, carnauba wax*, hydrogenated olive oil, candelilla wax, emulsifying agent, sunflower wax, apricot seed extract, macadamia oil*, evening primrose oil*, camelina oil*, cocoa butter*, perfume, vitamin E, karanja oil, grape seed oil, Wellmune, geraniol May contain: CI 77499, CI 77007,Beta Vulgaris, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77499, CI 77891, CI77019 * suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství 100% všech složek je přírodního původu 74,89% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství