Přírodní sůl z Mrtvého moře 6,5 kg, Lamur

Přírodní sůl z Mrtvého moře zlepšuje revmatické, artritické a kožní potíže, jako jsou lupénka, ekzémy, alergie.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:845,00 Kč
Množství:

Přírodní sůl z Mrtvého moře - 6,5 kg, Lamur

 

Sůl z Mrtvého moře - zlepšuje revmatické, artritické a kožní potíže (lupénka, ekzémy, alergie). Uvolňuje bolest těla a svalů, vyživuje a uklidňuje pleť, stimuluje cirkulaci krve. Přináší osvěžení a relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou a hebkou. Pravidelné koupele se solí z Mrtvého moře se podílí na procesu detoxikace a regenerace pokožky.

Přírodní sůl z Mrtvého moře je výsledkem přírodního solárního vypařování vody z Mrtvého moře. Díky vysokému procentu NaCl hraje významnou roli při léčbě kožních revmatických a dýchacích potíží.

Tento produkt je výsledkem přírodního solárního vypařování vody z Mrtvého moře.

Balení:

  • 6500 g

 

Použití:

Při koupelích: relaxace, regenerace, ekzémy, lupénka, potíže pohybového aparátu, alergie, potíže dýchacího ústrojí. 200 mg přírodní soli, doba koupele 20 minut, doporučená frekvence 2x týdně.

Lokální aplikace solného roztoku: na postižená místa 200 mg soli na 200 ml horké vody. Obklady postižených míst, doba působení 5 – 10 minut. Doporučená frekvence 2 x týdně.

Solný peeling: prokrví a zjemní kůži celého těla či jeho částí. Sůl z Mrtvého moře podpoří obnovu kožních buněk a látkovou výměnu. Uvolňuje bolest těla a svalů, redukuje únavu a stres.

Masáž těla, manikůra a pedikůra, body scrub, solí jemně masírujte celé tělo nebo jeho části. V lázni s napadanou solí setrváme 15 minut. V sauně po 5-10 minutové relaxaci aplikujeme na pokožku sůl a strávíme dalších 5 minut v sauně, kdy dojde k řádnému prokrvení a detoxikaci pokožky.

Při opakovaných nachlazeních, nemocech dýchacích cest, alergiích, astmatu a jiných problémech doporučujeme horkou lázeň s přírodní solí z Mrtvého moře. V lázni se minerály Mrtvého moře uvolní do ovzduší, chlorid sodný pročistí dýchací cesty od alergenů či usazenin, které způsobují opakované nemoci. Jedná se o intenzivní inhalaci.

6,5 kg přirodní soli z Mrtvého moře = 25 procedur = 28 Kč/procedura