• Relaxační masážní olej 100 ml, Cannaderm Natura
    Relaxační masážní olej 100 ml, Cannaderm Natura

Relaxační masážní olej 100 ml, Cannaderm Natura

Relaxační masážní olej pro uvolnění stresu během dne s vůní levandule a pomerančů.

  • Dostupnost: VYPRODÁNO
  • Cena:224,00 Kč

Relaxační masážní olej pro uvolnění od každodenního stresu

Cannaderm Natura

 

Kombinace čistého konopného oleje s panenským slunečnicovým olejem obsaženém v masážním oleji kosmetiky Cannaderm zaručuje během masáže perfektní skluznost, zvláčnění i penetraci účinných látek do hlubokých vrstev pokožky.

Masážní olej je obohacen o éterické oleje z levandule a červeného pomeranče pro uvolnění stresu, únavy, celkové uvolnění i aromaterapeutické působení. Olej je vhodný i pro děti a pro profesionální masáže.

Obsah: 

  • 100 ml

 

Použití: 

Olej rozetřete v dlaních a vetřete do suché, čisté pokožky. Olej je vhodný pro celkové terapeutické masáže i pro uvolnění stresu během dne. Po masáži je vhodné přebytečný olej pouze jemně otřít a nechat působit na pokožce.

Levandulový olej

Destilovaný z květů levandule patří mezi nejpoužívanější a nejoblíbenější éterické oleje vůbec. Používá se přímo i ředěný. Levandule zklidňuje úzkost, tlumí bolest, hojí a uvolňuje napětí. Masážní olej s levandulí výborně uvolňuje stres, revmatické a svalové bolesti, působí proti nespavosti, depresi a únavě.

Pomerančový olej

Se lisuje z kůry zralých červených pomerančů. Masážní olej s červeným pomerančem výrazně uvolňuje celkové napětí, osvěžuje, tlumí stres, nervozitu a úzkost. Díky své příjemné vůni je velmi oblíben zejména u dětí a citlivých osob, už samotná vůně dokáže zmírnit únavu a vyčerpání, zlepšit náladu a uklidnit po vyčerpávajícím dnu.

Složení: 

Cannabis Sativa Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate.