• Šampon pro děti 150 ml, Cannaderm Robátko
    Šampon pro děti 150 ml, Cannaderm Robátko

Šampon pro děti 150 ml, Cannaderm Robátko

Speciální dětský konopný šampón s měsíčkem pro mytí jemných vlásků a citlivé pokožky.

  • Dostupnost: VYPRODÁNO
  • Cena:183,00 Kč

Šampón pro děti a jemné vlásky s citlivou pokožkou hlavy

Cannaderm Robátko

 

Robátko speciální dětský šampon obsahuje jemné a šetrné mycí látky obohacené o výtažky z konopného semínka, měsíčku a allantoinu pro mytí dětských vlasů a vlasové pokožky.

Dětský šampon neobsahuje syntetická barviva, parfémy ani konzervanty nebo minerální oleje, je proto velmi vhodný pro péči o jemné dětské vlasy nebo velmi citlivou vlasovou pokožku.

Jemná pěna myje šetrně, ale důkladně, bez podráždění nebo vysušení. Extrakty z konopného semínka a z měsíčku zaručují okamžitou obnovu ochranného filmu vlasové pokožky i vlasů, a tím i jejich hydrataci, celkovou kondici a odolnost.

Obsah: 

  • 150 ml

 

Upozornění:

Barvu šamponu ovlivňuje výhradně přírodní extrakt z měsíčku - během skladování může dojít ke změně odstínu!

Použití:

Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a napěňte. Po umytí vlasy důkladně opláchněte čistou vodou. V případě potřeby můžete postup opakovat. Dlouhé nebo suché vlasy ošetřete po umytí také kondicionérem. Šampon je vhodný pro děti i dospělé s citlivou nebo stresovanou vlasovou pokožkou.

Složení:

Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Cannabis Sativa Seed Oil Extract, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citrus Grandis Seed Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Xanthan Gum, Calendula Officinalis Oil, Allantoin.