• Sprchový peeling s rašelinou 200 ml, Cannaderm Natura
    Sprchový peeling s rašelinou 200 ml, Cannaderm Natura

Sprchový peeling s rašelinou 200 ml, Cannaderm Natura

Sprchový peeling s rašelinou k důkladnému prokrvení pokožky.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:239,00 Kč
Množství:

Sprchový peeling s rašelinou k odstranění odumřelých buněk a prokrvení pokožky

Cannaderm Natura

 

Mikročástice jojoby a rašeliny obsažené v sprchovém peelingu kosmetiky Cannaderm aktivně a bez podráždění odstraňují svrchní odumřelé buňky pokožky a šetrné mycí látky důkladně smyjí nečistoty. Dochází k lepší cirkulaci krve, tonizaci pokožky a zvýšenému příjmu blahodárných lipidů z konopí a huminových kyselin z rašeliny jako při lázeňské proceduře.

Rozmarýnový olej působí při sprchování nejen na pokožku, jeho jemná vůně působí také aromaterapeuticky na uvolnění a zmírnění napětí a stresu.

Obsah: 

  • 200 ml

 

Upozornění:

Tmavá barva rašeliny může způsobit neestetické šmouhy na světlých textiliích nebo obkladech koupelny, po sprchování vždy peeling důkladně opláchněte! Z technologických důvodů není možné plnit tuby až po okraj - nebylo by možné je svařit ve spoji. Proto mezi hladinou produktu a horní hranou tuby je vždy prázdný prostor. To však není známka toho, že by peelingu bylo v tubě méně než 200ml, tuby jsou plněny automaticky a je kontrolována i výsledná hmotnost produktu.

Peeling je vhodný také na mytí citlivé, suché, šupící pokožky a gomáž obličeje.

Použití:

Během sprchování peeling naneste rukou na vlhkou pokožku, jemnými krouživými pohyby napěňte. Jemné částečky rašeliny a jojoby. 

Složení:

Aqua, Peat Extract, Disodium Cocoyl Glutamate, Cannabis Sativa Seed Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Citrus Grandis Extract, Xanthan Gum, Rosmarinus Officinalis Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil.