• Stimulační sérum proti padání vlasů s kofeinem 8 x 5 ml, Cannaderm Capillus
    Stimulační sérum proti padání vlasů s kofeinem 8 x 5 ml, Cannaderm Capillus

Stimulační sérum proti padání vlasů s kofeinem 8 x 5 ml, Cannaderm Capillus

Vlasové stimulační sérum s kofeinem proti padání vlasů a zlepšení jejich kondice.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:354,00 Kč
Množství:

Stimulační sérum pro ošetření vlasové pokožky při prvních projevech padání vlasů

Cannaderm Capillus

 

Speciální stimulační sérum na vlasy s kofeinem, konopným proteinem, solí z Mrtvého moře a s výtažky z řepíku, levandule a zázvoru pro ošetřování vlasové pokožky a stimulaci vlasových folikulů při projevech zvýšeného padání vlasů.

Obsah:

  • 8 x 5 ml

 

Účinné výtažky a snížené pH vlasového séra Cannaderm Capillus působí jemně svíravým efektem, osvěžují pokožku a stimulují činnost vlasových váčků. Jemná masáž vlasové pokožky sérem Capillus prohlubuje jeho účinky, zlepšuje mikrocirkulaci krve a pronikání účinných látek do pokožky a zásobení vlasových folikulů krví a živinami. Díky tomu se při opakovaném používání výrazně zlepšuje vzhled a kondice vlasů a obnovuje se růst vlasů v problémových partiích.

Použití: 

Před upotřebením protřepejte! Odlomte hrot ampule a její obsah postupně jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Postupně naneste sérum na celou pokožku hlavy, zejména na místa se zvýšeným padáním vlasů.

Neoplachujte!

Aplikujte buď do umytých, ručníkem prosušených vlasů nebo mezi mytími pro osvěžení a stimulaci činnosti vlasových váčků. Vlasy dále upravte obvyklým způsobem. Případný sediment na dně ampule není na závadu, před upotřebením sérum v ampuli vždy důkladně protřepejte! Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Složení: 

Aqua, Urtica Urens Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Cannabis Sativa Seed Protein, Citrus Grandis Extract, Caffeine, Cannabis Sativa Seed Oil, Lecithin, Dead Sea Salt, Lactic Acid, Lavandula Angustifolia Oil, Zingiber Officinale Oil, Allantoin.