• Vlasové sérum na lupy a seboreu 8 x 5 ml, Cannaderm Capillus
    Vlasové sérum na lupy a seboreu 8 x 5 ml, Cannaderm Capillus

Vlasové sérum na lupy a seboreu 8 x 5 ml, Cannaderm Capillus

Vlasové sérum pro ošetření a zklidnění pokožky hlavy s projevy seborey, lupů a svědění.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:346,00 Kč
Množství:

Vlasové konopné sérum pro ošetření vlasové pokožky s projevy seborey, lupů a svědění

Cannaderm Capillus

 

Speciální vlasové sérum s konopným olejem, solí z Mrtvého moře a s výtažky z grepových semínek, yzopu a máty pro ošetřování a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey, nadměrné tvorby lupů a svědění.

Obsah:

  • 8 x 5 ml

 

Účinné výtažky a snížené pH vlasového séra Cannaderm Capillus působí jemně chladivým efektem, osvěžují pokožku a rychle zklidňují podráždění i svědění. Jemná masáž vlasové pokožky prohlubuje účinky konopného séra, zlepšuje mikrocirkulaci krve a pronikání účinných látek do pokožky.

Díky tomu se při opakovaném používání vlasového séra výrazně omezuje výskyt lupů a šupin v kštici i nadměrná tvorba mazu, pokožka hlavy je zklidněná, dobře hydratovaná a bez svědění a podráždění. Zlepšuje se také stav a vzhled vlasů.

Použití:

Před upotřebením protřepejte! Odlomte hrot ampule a její obsah postupně jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Postupně naneste sérum na celou pokožku hlavy i podél vlasové linie. Neoplachujte! Aplikujte buď do umytých, ručníkem prosušených vlasů nebo mezi mytími pro osvěžení a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey. Vlasy dále upravte obvyklým způsobem.

Upozornění:

Případný sediment na dně ampule není na závadu, před upotřebením sérum v ampuli vždy důkladně protřepejte !

Složení: 

Aqua, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Protein, Citrus Grandis Extract, Cannabis Sativa Seed Extract, Panthenol, Mentha Crispa Oil, Hyssopus Officinalis Extract, Ascorbic Acid, Dead Sea Salt, Xanthan Gum, Sorbitol, Lactic Acid, Inositol, Allantoin.