• Vlasový šampon proti lupům 150 ml, Cannaderm Capillus
    Vlasový šampon proti lupům 150 ml, Cannaderm Capillus

Vlasový šampon proti lupům 150 ml, Cannaderm Capillus

Vlasový šampón proti svědící pokožce hlavy a lupům.s obsahem Climbazole.

  • Dostupnost: Skladem
  • Cena:257,00 Kč
Množství:

Konopný vlasový šampón proti lupům a svědění pokožky hlavy

Cannaderm Capillus

 

Capillus vlasový šampon na lupy s climbazolem, s výtažky z grepových semínek, řepíku, majoránky, stříbrem a s čistým konopným olejem pro mytí a ošetřování vlasů a pokožky hlavy s projevy lupů a svědění.

Obsah:

  • 150 ml

 

Účinná látka Climbazole spolu s dalšími výtažky působí okamžitě proti příčinám vzniku lupů, omezuje tvorbu kvasinek a upravuje rovnováhu vlasové pokožky, zmírňuje svědění i podráždění skalpu. Šampon jemně a šetrně myje pokožku hlavy i vlasy bez podráždění, vlasy jsou po umytí čisté, lesklé a dobře ošetřené.

Použití:

Naneste šampon na mokré vlasy a jemně napěňte zejména na pokožce hlavy a po délce vlasů. Nechte alespoň 3-5 minut působit a pak důkladně opláchněte vodou. Dlouhé vlasy ošetřete balzámem na vlasy.

Patentovaná látka Climbazole významně omezuje množení kvasinek Pityrosporum ovale a některých negativně spolupůsobících bakterií.

Právě přemnožení těchto kvasinek a bakterií je jednou z hlavních příčin vzniku lupů a nepříjemného svědění či podráždění vlasové pokožky.

U dlouhých vlasů doporučujeme po umytí použít balzám na vlasy, ale jen na jejich konečky.

Složení: 

Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Grandis Extract, Lactic Acid, Agrimonia Eupatoria Extract, Xanthan Gum, Climbazole, Ascorbic Acid, Origanum Majorana Oil, Allantoin, Cymbopogon Flexuosus Oil.